درباره ما

شرکت زمین فناوران نفت آسیا در یک نگاه

در پایان سال 1396 با هدف توسعه فناوری­ها و تجاری سازی آن­ها قرارداد ده ساله طرح کلان “ کاربرد ژئومکانیک در اکتشاف منابع هیدروکربنی و فناوری­های نوین حفاری و مهندسی نفت در چاه­­های اکتشافی” فی مابین دانشگاه صنعتی شاهرود و شرکت ملی نفت ایران امضا گردید. در راستای انجام بسته اول این طرح و تحقق اهداف آن ایده اصلی تاسیس شرکت مد نظر قرار گرفت. در همین راستا در پایان سال 1398 با مشارکت دانشگاه صنعتی شاهرود و اعضای هیات علمی و نیز بخش خصوصی شرکت زمین فناوران نفت آسیا تاسیس گردید.

زمینه فعالیت

انجام کليه خدمات فناورانه مهندسي مبتني بر توسعه فناوري، انتقال و بومي سازي فناوري، مطالعات شبيه سازي و مدل سازي، اندازه گيري هاي ميداني، علمي و آزمايشگاهي و فعاليت هاي طراحي، مشاوره، نظارت، تحقيقات بنيادي و کاربردي و اجراي پروژه هاي نفتي، عمراني، معدني، زمين شناسي، آب، ژئوفيزيک و ژئومکانيک، توسعه و تجاري سازي نرم افزار، طراحي، توسعه، ساخت و تجاري سازي تجهيزات آزمايشگاهي و ميداني، افزايه هاي شيميايي، گل حفاري و سيمان و همچنين مهندسي خريد، صادرات و واردات کالا و خدمات در زمينه هاي فوق الذکر، شرکت در انواع مزايده ها و مناقصات، دريافت وام از منابع مالي و بانکي، ارتباط با مجامع، سازمان ها، دانشگاه ها و شرکت هاي بين المللي، برگزاري سمينارها و کارگاه هاي آموزشي.

اعضای هیئت مدیره

دکتر احمد رمضان زاده
مدیر عامل

arabamiri

دکتر علیرضا عرب امیری
رئیس هیئت مدیره

دکتر سید محمد اسماعیل جلالی
نایب رئیس هیئت مدیره

تیم کارشناسی

دکتر فریدون شریفی
ژئوفیزیک

دکتر امیر جولائی
ژئوفیزیک

مهندس فاطمه شهنما
اکتشاف معدن

مهندس امین عسگری
ژئومکانیک نفت

مهندس محمدعلی چمن زاد
ژئومکانیک نفت

مهندس محمدرضا حاج سعیدی
حفاری

مهندس محمدرضا دلاور
حفاری

مهندس مهدی باجولوند
مکانیک سنگ

مهندس مینا شفیع آبادی
پتروفیزیک

مهندس مهدیه قاسمی
فناوری اطلاعات (IT)

زیرمجموعه‌های زمین فناوران نفت آسیا

شرکت زمین فناوران نفت آسیا با توجه به رسالت خود در توسعه فناوری‌های صنایع بالادستی و پایین دستی معدن، اقدام به راه اندازی برند آسیا معدن به‌عنوان بخش فعال معدنی خود کرده است.